Załóż lokatę

W jaki sposób założyć lokatę

Kredytu w wysokości 80.000,00 złotych na okres 24 miesięcy.

06 listopad, 2017 | Nieskategoryzowane

Za 80 tysięcy złotych można kupić wiele rzeczy. Jest to bardzo duża suma, ale jeżeli nas stać można ją spłacić nawet w dwa lata. Sprawdźmy w jakich bankach będzie to możliwe i ile będzie nas to kosztowało. Nie ma idealnego kredytu. Zawsze znajdzie się coś co będzie dla nas kłopotem, lub czego chcielibyśmy uniknąć. To właśnie dlatego przed wzięciem jakiegokolwiek kredytu powinno się wiedzieć o nim wszystko, aby po podpisaniu umowy wyszło na jaw, że o czymś nie mieliśmy zielonego pojęcia. Kredyty, jeżeli są brane z rozwagą mogą bardzo nam pomóc, ale te brane zbyt pochopnie mogą pogorszyć naszą sytuację finansową i stać się dla nas przysłowiową kulą u nogi.

Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas to kredyt jaki obecnie w rankingach zajmuje pierwsze miejsca. Uważany jest za jedną z najlepszych ofert jakie znajdziemy na rynku. Co sprawia, ze cieszy się tak dobrą opinią wśród osób szukających idealnego zobowiązania? Z pewnością na jego korzyść przemawia oprocentowanie nominalne kredytu w wysokości 4,99% i bardzo mała prowizja za udzielenie kredytu, która stanowi jedynie 1,4% kredytowanej kwoty. W ramach oferty kwota minimalna jaka jest przyznawana przez bank to 2 tysiące złotych. Maksymalnie Bank BGŻ BNP Paribas jest nam w stanie pożyczyć okrągłe 200 tysięcy złotych. Pożyczone pieniądze można spłacić w sześć miesięcy lub rozłożyć kwotę na maksymalnie 120 miesięcy. Taki zakres okresu kredytowania pozwala tak dostosować spłaty do swoich możliwości, aby raty były w miarę łatwe do spłaty. Do otrzymania kredytu niezbędna jest zgoda współmałżonka jak również oświadczenie o zarobkach. Są to dwa wymogi bez jakich kredyt nie zostanie uruchomiony. Dla kwoty 80 tysięcy złotych, z okresem kredytowania 24 miesiące RRSO będzie miało wartość 6,54%. Kredyt co prawda spłacimy szybko, ale każda z rat będzie po 3558 złotych. Kredyt będzie nas kosztował łącznie 5404 złote.

Tani kredyt gotówkowy z kontem w Eurobanku jak sama nazwa wskazuje jest ofertą, z której można skorzystać tylko wówczas, kiedy posiada się w tym banku konto. Kredyt ma oprocentowanie nominalne 5% w skali roku i dosyć wysoką prowizję od udzielonego kredytu w wysokości 11,3%. Można tutaj pożyczyć już 500 złotych. Maksymalna kwota jaką jest nam w stanie pożyczyć Eurobank to kwota 120 tysięcy złotych. Minimalny okres kredytowania to okres 3 miesięcy zaś maksymalny 108 miesięcy. Bank daje możliwość kredytobiorcy do skorzystania z wakacji kredytowych i do spłacenia kredytu przed czasem. Biorąc tutaj nasze 80 tysięcy złotych na okres 24 miesięcy, RRSO będzie miało wartość 16,90%. Na tej podstawie bank wyliczy nam raty miesięczne w wysokości 3906 złotych. Kredyt będzie nas kosztował 13752 złote. Dosyć sporo jak na tak krótki okres kredytowania.

Kredyt na miarę to jedna z ciekawszych ofert zobowiązań jakie znajdziemy w Raiffeisen Polbank. Kredyt ma oprocentowanie nominalne w wysokości 6,99% w skali roku. Za przyznanie kredytu pobierana jest dosyć wysoka prowizja, która stanowi 15,00% kwoty kredytu jaka została przyznana kredytobiorcy. W Raiffeisen Polbank można pożyczyć od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 150 tysięcy złotych. Zobowiązanie można spłacać w okresie kredytowania od 1 miesiąca do 96 miesięcy. Trzeba przedstawić w banku oświadczenie o zarobkach. Decydując się na kredyt w tym banku w wysokości 80 tysięcy złotych, który chcemy spłacić w zaledwie dwa lata, bank daje nam rzeczywistą roczną stopę oprocentowania na poziomie 23,38%. Na podstawie oprocentowania, RRSO i prowizji zostanie nam wyliczona rata miesięczna w wysokości 4119 złotych. Za ten kredyt zapłacimy bankowi 18848 złotych.