Załóż lokatę

W jaki sposób założyć lokatę

Kredyt na 100 tysięcy złotych na 10 lat.

26 styczeń, 2018 | Nieskategoryzowane

Kredyty gotówkowe na kwotę 100 tysięcy złotych to zobowiązania długoterminowe jakie będziemy spłacać z pewnością kilka rat. Sprawdzimy nasz kredyt dla okresu kredytowania wynoszącego 10 lat w dwóch bankach. Pierwszą z ofert będzie db kredyt gotówkowy w Deutsche Banku, zaś drugą pożyczka gotówkowa w Banku Citi Handlowym.

undefined

DB kredyt gotówkowy w Deutsche Banku.

Zaczniemy od sprawdzenia parametrów db kredytu gotówkowego oferowanego w Deutsche Banku. Jest to oferta jaką charakteryzuje dosyć niskie oprocentowanie nominalne, które wynosi 6,9% w skali roku. Za udzielenie tego zobowiązania będziemy musieli zapłacić prowizję w wysokości 10,5% kwoty kredytu. db Kredyt Gotówkowy zaciągniemy na kwotę od 1000 złotych do maksymalnie 200 tysięcy złotych, oferta jest bardzo przystępna jeżeli chodzi o dostępny okres kredytowania. Zobowiązanie można rozłożyć nawet na 120 miesięcy. Nie ma nawet konieczności zakładania w banku rachunku osobistego, aby móc skorzystać z oferty. Jest to duże udogodnienie dla kredytobiorców, którzy mają konto w innym banku i nie chcieliby opłacać dwóch kont jednocześnie. Wymagane jest oświadczenie o zarobkach. Dla naszego kredytu na kwotę 100 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 10 lat RRSO będzie miało wysokość 9,59%. Przez dziesięć lat będziemy wpłacać do banku raty po 1277 złotych. Zobowiązanie będzie nas kosztowało 53278 złotych.

Pożyczka gotówkowa w Banku Citi Handlowym.

Pożyczka gotówkowa oferowana przez Bank Citi Handlowy jest również ciekawą propozycją zobowiązania długoterminowego. Jej oprocentowanie nominalne wynosi 7,4% w skali roku, zaś prowizja jaką pobiera bank za przyznanie pożyczki wynosi 9,49% pożyczonej kwoty. Pożyczka gotówkowa może być zaciągnięta na kwotę od 1000 złotych do maksymalnie 150 tysięcy złotych. Co ważne jest to zobowiązanie jakie możemy rozłożyć nawet na okres 120 miesięcy. Co prawda zgoda współmałżonka nie będzie potrzebna do zaciągnięcia zobowiązania, ale przy tak wysokiej kwocie przyzwoicie byłoby go o tym poinformować. Bez przedstawienia w Citi Handlowym oświadczenia o zarobkach nie otrzymamy pożyczki gotówkowej. RRSO dla naszej kwoty zobowiązania będzie równe 9,92%. Do banku przyjdzie nam wpłacać raty po 1293 złote. To zobowiązanie będzie nas kosztowało ponad 55 tysięcy złotych.