Załóż lokatę

W jaki sposób założyć lokatę

Ubieganie się o kredyt dla firmy: krok po kroku

gru 272018

Niezależnie od tego, czy planujesz rozbudowę istniejącej firmy, czy właśnie ją teraz zdobywasz, mała pożyczka dla firm może ci zapewnić wsparcie finansowe, którego potrzebujesz. Nie wszystkie firmy mogą uzyskać pożyczkę dla małych firm, więc podczas ubiegania się o nią należy zachować szczególną ostrożność. Upewnij się, że historia kredytowa jest tak dobra, jak to możliwe, i szukaj pożyczkodawców. Pożyczkodawcy będą chcieli zobaczyć liczne dokumenty finansowe, dlatego należy je wcześniej zebrać. Chociaż uzyskanie małej pożyczki biznesowej wymaga dużo pracy, jest to możliwe, bardzo ważne jest mieć zostawić coś pod zastaw, wtedy Twoje szanse mocno rosną, sprawdź szczegóły na 17bankow.com

Poprawa Twojego profilu kredytowego

Spójrz na swoją własną ocenę kredytową. Większość kredytodawców przyjrzy się Twojej osobistej historii kredytowej, nawet jeśli złożysz wniosek o pożyczkę biznesową. Z tego powodu uzyskaj swój wynik kredytowy i sprawdź, czy jest wystarczająco wysoki, aby kwalifikować się do najlepszych stóp procentowych. Ogólnie potrzebujesz wyniku powyżej 680. Możesz uzyskać swoją zdolność kredytową w następujący sposób: sprawdź wyciąg z karty kredytowej. Wiele firm obsługujących karty kredytowe daje teraz swoim klientom ocenę.

Uzyskaj kopię osobistego raportu kredytowego. Błędy w raporcie kredytowym mogą obniżyć ocenę kredytową. W Polsce możesz uzyskać bezpłatną kopię swojego raportu kredytowego każdego roku z trzech głównych agencji raportowania kredytowego, ale nie kontaktuj się z agencjami ratingowymi indywidualnie. Zamiast tego odwiedź stronę lub zadzwoń pod wskazany numer w wszystkie raporty kredytowe zostaną przesłane do Ciebie.

Usuń niedokładne informacje z raportu kredytowego.

Zaznacz wszystkie błędy i skontaktuj się z agencją, która ma nieprawidłowe informacje. Typowe błędy obejmują konta wymienione, które nie należą do Ciebie lub konta niedokładnie wymienione jako domyślne. Możesz skontaktować się z agencją bezpośrednio lub za pośrednictwem swojej strony internetowej. Jeśli niedokładne informacje pojawiają się w więcej niż jednym raporcie kredytowym, wystarczy skontaktować się z jedną agencją, która powiadomi pozostałe.

Usunięcie niedokładnych informacji może zająć do 60 dni.

Popraw swój wynik kredytowy.

Spłacanie sald to najszybszy sposób na poprawę wyniku kredytowego. Najpierw należy spłacić długi o wysokim oprocentowaniu, takie jak długi kart kredytowych. Wysyłaj co miesiąc płatność na czas i płać co najmniej minimum. Powinieneś zauważyć powolną, ale stałą poprawę wyniku kredytowego.

Unikaj wykupienia nowej karty kredytowej, która tymczasowo zaszkodzi Twojemu wynikowi. Zamiast tego możesz poprosić o zwiększenie limitu kredytowego na jednej lub więcej kart.

Niestety, nie ma szybkiej poprawki – ale bądź cierpliwy!

Atom

Napędza Nibbleblog